Genk On Stage voegt een populaire naam toe aan de line-up. Op zondag 29 juni staan Nederlanders Milo, Koen, Robbie, Raoul en Matthyas van Bankzitters op het podium van Hete Kolen.
Bankzitters is een van de populairste YouTube-kanalen van Nederland. Milo ter Reegen, Matthyas het Lam, Robbie van de Graaf, Raoul de Graaf en Koen van Heest maken samen muziek- en gamingvideos. Die vallen duidelijk in de smaak, want het kanaal telt intussen meer dan een miljoen volgers.
In 2019 begon Bankzitters als grap met muziek maken, maar al snel volgen de hits. Van Huisfeestje met de bekende Roxy Dekker tot Cupido en hun nieuwste song Entourage. Het was dan ook geen verrassing dat ze vaak op onze Genk On Stage-wishlist werden genoemd, vertelt schepen van Evenementen, Karel Kriekemans. En die vraag beantwoorden we met veel plezier.
Begin dit jaar stond Bankzitters al meerdere keren op het podium van de Ziggo Dome in Amsterdam. Ook de rest van het jaar is hun agenda goed gevuld met een wereldtournee die in Tokyo start. En als kers op de taart spelen ze op Hete Kolen tijdens Genk On Stage!